Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: - None -
id: - Tiada -

en: Views
id: View

en: - Select -
id: - Pilih -

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
