Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Views
jv: View

en: - Select -
jv: - Pilih -
