Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған
