Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -
