Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
