Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
