Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Choose
nn: Vel
