Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -
