Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Views
sk: Zobrazenia

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Choose
sk: Vybrať

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
