Select A11y NG (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
