Select A11y NG (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Views
bg: Изгледи
