Select number widget (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Start
cs: Začátek

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Select
cs: Vybrat

en: There was a problem changing the widget for field %label.
cs: Nastal problém při změně widgetu pro pole %label.

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -
