Select number widget (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Start
fr: Début

en: !name field is required.
fr: Le champ !name est requis.

en: Select
fr: Sélectionner

en: Step
fr: Étape

en: There was a problem changing the widget for field %label.
fr: Il y a eu un problème pour modifier le widget du champ %label.

en: - Select a value -
fr: - Choisir une valeur -

en: The currency set for this price is not currently enabled. If you change it now, you will not be able to set it back.
fr: Le réglage de la devise pour ce prix n'est actuellement pas activé. Si vous le modifiez maintenant, vous ne pourrez plus faire marche arrière.
