Select number widget (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Start
hu: Kezdete

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Step
hu: Lépés

en: There was a problem changing the widget for field %label.
hu: %label mező felületi elemének megváltoztatása közben hiba történt.

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: The currency set for this price is not currently enabled. If you change it now, you will not be able to set it back.
hu: Az árhoz beállított pénznem jelenleg nincs engedélyezve. Megváltoztatás után azt nem lehet visszaállítani.

en: Number selection settings
hu: Számkiválasztás beállításai
