Select number widget (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Maximum
ja: 最大

en: Start
ja: 開始

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Select
ja: 選択

en: Step
ja: ステップ

en: There was a problem changing the widget for field %label.
ja: フィールド %label 用のウィジェットの変更時に問題が発生しました。

en: - Select a value -
ja: - 値を選択してください -
