Select number widget (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Start
lv: Sākt

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Select
lv: Izvēlēties

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -
