Select number widget (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Start
pl: Początek

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Select
pl: Wybierz

en: Step
pl: Krok

en: There was a problem changing the widget for field %label.
pl: Wystąpił problem w trakcie zmiany kontrolki pola %label.

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: The currency set for this price is not currently enabled. If you change it now, you will not be able to set it back.
pl: W tej chwili zestaw walut dla tej ceny nie jest włączony. Jeżeli teraz go zmienisz nie będziesz mógł przywrócić tego ustawienia.
