Select number widget (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Start
sk: Štart

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Select
sk: Zvoľte

en: Step
sk: Krok

en: There was a problem changing the widget for field %label.
sk: Vyskytol sa problém počas zmeny ovládacieho prvku pre pole %label.

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -
