Select number widget (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Maximum
tr: En fazla

en: Start
tr: Başlangıç

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Select
tr: Seç

en: There was a problem changing the widget for field %label.
tr: %label alanı için arayüz nesnesini değiştirirmede bir sorun çıktı.

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -
