Select number widget (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Maximum
uk: Максимум

en: Start
uk: Початок

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Select
uk: Вибір

en: Step
uk: Крок

en: There was a problem changing the widget for field %label.
uk: Помилка зміни віджету для поля %label.

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: The currency set for this price is not currently enabled. If you change it now, you will not be able to set it back.
uk: Валюта, встановлена в цій ціні, наразі не увімкнена. Якщо ви зміните її зараз, то повернутись до попередніх налаштувань буде неможливо.
