Select number widget (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Start
vi: Khởi động

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Select
vi: Chọn

en: Step
vi: Bước

en: There was a problem changing the widget for field %label.
vi: Không thể thay đổi widget cho trường %label.

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -
