Select number widget (2.1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Fields
de: Felder

en: Step
de: Schritt

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Text field display format settings
de: Anzeigeformateinstellungen des Textfeldes

en: Step: @step
de: Schritt: @step
