Select number widget (2.1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Fields
es: Campos

en: Step
es: Paso

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Text field display format settings
es: Configuración de la presentación del formato del campo de texto

en: Step: @step
es: Paso: @step
