Select number widget (2.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Step
fi: Askel

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Text field display format settings
fi: Tekstikentän esitystavan asetukset

en: Step: @step
fi: Askel: @step
