Select number widget (2.1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Step
nl: Stap

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Text field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor tekstveld

en: Step: @step
nl: Stap: @step
