Select number widget (2.1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Fields
pt: Campos

en: Step
pt: Passo

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Text field display format settings
pt: Definições do formato de exibição do campo do texto

en: Step: @step
pt: Passo: @step
