Select number widget (2.1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Step
ru: Шаг

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Text field display format settings
ru: Настройки формата отображения текстового поля

en: Step: @step
ru: Шаг: @step
