Select number widget (2.1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Step
sk: Krok

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text field display format settings
sk: Nastavenia formátu zobrazenia textového poľa

en: Step: @step
sk: Krok: @step
