Select number widget (2.1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Step
uk: Крок

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Text field display format settings
uk: Налаштування формату відображення текстового поля

en: Step: @step
uk: Крок: @step
