Select (or other) (4.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Fields
lv: Lauki

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: About
lv: Par
