Select (or other) (4.2.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Fields
ca: Camps

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Check boxes/radio buttons
ca: Caselles/botons de ràdio

en: About
ca: Detalls

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició
