Select (or other) (4.2.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Check boxes/radio buttons
hi: चेक बॉक्स / रेडियो बटन

en: About
hi: के बारे में

en: No placeholder
hi: कोई प्लेसहोल्डर नहीं
