Select (or other) (4.2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Fields
oc: Camps

en: Applications
oc: Aplicacions

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Check boxes/radio buttons
oc: Casa de marcar/botons ràdio

en: About
oc: A prepaus
