Select (or other) (4.2.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Fields
he: שדות

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: About
he: אודות
