Select (or other) (4.2.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Fields
az: Sahələr

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: About
az: Haqqında

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: No placeholder
az: Kömək mətni olmasın
