Select (or other) (4.2.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Fields
be: Палі

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Check boxes/radio buttons
be: Пераключальнікі/радыё кнопкі

en: About
be: Аб
