Select (or other) (4.2.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Fields
hr: Polja

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Check boxes/radio buttons
hr: Kućice odabira/radio gumbi

en: About
hr: Opis
