Select (or other) (4.2.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Fields
nl: Velden

en: Applications
nl: Sollicitaties

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: About
nl: Over

en: No sorting
nl: Niet sorteren

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder

en: Sorted ascending
nl: Oplopend gesorteerd

en: Sorted descending
nl: Aflopend gesorteerd

en: Other placeholder
nl: Placeholder 'Andere optie'
