Select (or other) (4.2.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Fields
ar: الحقول

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Check boxes/radio buttons
ar: خانات اختيار/مربعات التحديد

en: About
ar: حول

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: No placeholder
ar: بدون نص بديل
