Select (or other) (4.2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Fields
gl: Campos

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Check boxes/radio buttons
gl: Caixas de comprobación/Botóns de selección

en: About
gl: Información
