Select Text Value (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Other
be: Іншыя

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Select
be: Выбраць

en: About
be: Аб

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
be: Поле можа ўтрымліваць дазволеныя значэнні. Увядзіце адно значэнне на радок у фармаце ключ|цэтлік.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
be: Гэта ключ захаванага значэння і ён павінен быць парадкавы. Метка будзе выкарыстана ў адлюстраваных значэннях і ў рэдагаванні формаў.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
be: Метка неабавязкова, калі радок утрымлівае адну лічбу. Яна будзе выкарыстана адначасова як ключ і як цэтлік.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
be: Спісы ярлыкоў таксама дазволены (адзін ярлык на радок), толькі калі поле не ўтрымлівае ніякага значэння. Парадкавыя ключы будуць аўтаматычна згенераваны згодна пазыцыі ў спісе.
