Select Text Value (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Allowed values
ta: அனுமதிப்பட்ட மதிப்புகள்

en: About
ta: பற்றி
