Select Text Value (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Allowed values list
th: รายการค่าที่อนุญาต

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ
