Select Text Value (2.1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Other
bo: གཞན

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
bo: ཐོབ་གྲངས་ནི་གསོག་འཇོག་བྱས་ཡོད་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཡིན་པ་དང་ངེས་པར་དུ་གྲངས་ཀ་ཡིན་དགོས། ཁ་བྱང་ནི་ཐོབ་གྲངས་མངོན་ས་དང་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པར་མཁོ།

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
bo: ཁ་བྱང་དེ་ནི་འདེམས་ཆོག་པ་ཞིག་ཡིན། གལ་སྲིད་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ཏུ་གྲངས་ཀ་རྐང་ཅིག་ལས་མེད་ན་དེ་ཐོབ་གྲངས་དང་ཁ་བྱང་གཉིས་ཀར་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དང་ཐོག་ཐོབ་གྲངས་གང་ཡང་མེད་ན་ཁ་བྱང་གི་མིང་ཐོ་༼ཕྲེང་རེར་ཁ་བྱང་རེ་ཡིན་པ་༽ཞིག་སྤྱོད་ཆོག མ་ཚད་མིང་ཐོའི་ནང་དུ་གྲངས་ཀ་ཡིན་པའི་ཐོབ་གྲངས་རེ་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་འདོན་བྱེད་རྒྱུ་ཡིན།
