Select Text Value (2.1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Other
oc: Autre

en: Allowed values list
oc: Lista de valors permesas

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
