Select Text Value (2.1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Other
fa: ساير

en: Allowed values list
fa: سجل مقادیر مجاز

en: Select
fa: انتخاب

en: About
fa: درباره

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fa: مقادیر مجازی که این میدان می‌تواند داشته باشد. هر مقدار را در یک سطر به صورت کلید|مقدار وارد کنید.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند و باید عددی باشد. برچسب مقداری است که در ورقه تدوین و هنگام نمایش دیده می‌شود.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر یک خط شامل یک عدد باشد، آن عدد به عنوان کلید و مقدار به کار برده خواهد شد.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
fa: همچنین سجل عناوین نیز قابل قبول است (یک برچسب به ازای هر خط)، فقط اگر میدان هنوز هیچ مقداری را نپذیرفته باشد. کلیدهای عددی به صورت خودکار از موقعیت آن در سجل تولید خواهد شد.
