Select Text Value (2.1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Other
sk: Ostatné

en: Select type
sk: Zvoliť typ

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Select
sk: Zvoľte

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: About
sk: Informácie o

en: Radio Buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
sk: Kľúč predstavuje uloženú hodnotu, ktorá musí byť číselná. Menovka sa použije na zobrazenie hodnôt vo formulári.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
sk: Menovka je voliteľná: ak riadok obsahuje len číslo, použije sa ako kľúč i menovka.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
sk: V prípade, že pre pole ešte nie sú uložené žiadne hodnoty, môžete voľby zapísať aj ako zoznam menoviek (jedna menovka na riadok). Číselné kľúče sa automaticky vygenerujú podľa pozície menovky v zozname.
