Select Text Value (2.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Other
gl: Outro

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Select
gl: Selección múltiple

en: About
gl: Información

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
gl: A clave é o valor almacenado, e debe ser numérico. A etiqueta será usada nos valores mostrados e formularios de edición.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
gl: A etiqueta é opcional: se unha lína contén un só número, este será usado como chave e etiqueta.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
gl: Tamén se aceptan listas de etiquetas (unha etiqueta por líña), pero só se o campo aída non conten valor algún. Crearánse automáticamente chaves númericas a partir das posicións na lista.
