Select Text Value (2.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Other
ro: Altele

en: Allowed values list
ro: Lista valori permise

en: Select
ro: Alege

en: About
ro: Despre

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ro: Valorile posibile pe care le poate avea acest câmp. Introduceți câte o valoare pe linie, sub forma cheie|valoare.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
ro: Cheia este valoarea stocată, și trebuie să fie de tip numeric. Eticheta va fi folosită la valorile afișate și la formularele de editare.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
ro: Eticheta este opțională: dacă o linie conține un singur număr, acesta va fi folosit ca cheie și etichetă.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
ro: Liste de etichete sunt, de asemenea,permise (câte o etichetă pe linie), doar dacă câmpul nu conține nici o valoare încă. Chei numerice vor fi generate automat în funcție de poziția în listă.
