Select Text Value (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: None
et: Puudub

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Select
et: Vali

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
et: Võti on salvestatud väärtus ning peab olema number. Silti kasutatakse kuvatavatel väärtustel ning muutmise vormides.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
et: Silt on valikuline: kui real on üks number, kasutatakse seda võtme ja sildina.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
et: Võib kasutada ka siltide loendeid (üks silt rea kohta), kuid ainult juhul, kui väljal ei ole ühtegi väärtust. Numbrilised võtmed genereeritakse automaatselt asukoha järgi loendis.
